Parochie Sint-Laurentius

 

Hoek Markgravelei – Van Schoonbekestraat

Markgravelei 93

2018 Antwerpen

 

 

 

Logo

 

 

 

 

 

Welkom

Contact

Vieringen

Activiteiten

Wandelconcerten

è

Sfeerbeelden

è

Jaarprogramma 2018/2019

Agenda

Historiek

Orgel

Prikbord

è

Komende concerten

è

Vorige jaarprogramma’s

 

 

 

 

4 oktober 2018: feestelijk openingsconcert

Ruth Van Killegem (blokfluit) & Guy Penson (klavecimbel)

bloemlezing uit de barokke muziekliteratuur

VIDEO1 – VIDEO2 – FOTO1 – FOTO2

 

Boffons - J. Van Eyck (1590-1657)

Zomer en Winter - A. Vivaldi (1678-1741)

Affettuoso, Presto, Grave en Allegro uit de Sonate in d -

G. Ph. Telemann (1681-1767)

la Follia - A. Corelli (1653-1713)

les Barricades Mystérieuses - F. Couperin (1668-1733)

Largo en Allegro Molto uit het Concerto in C - A. Vivaldi (1678-1741)

 

8 november 2018      Duo Dalliance

Daphne Vandemeulebroucke (harp) & Lucas Caluwaerts (viool)

MUZIEK-fragment

Danse lente - Joseph Jongen (1873-1953)

Zerbina - Bernard Andrès (1941-   )
Elegia - Luigi Tedeschi
(1867-1944)

Fantaisie pour violon et harpe- Camille Saint-Saëns (1835-1921)

Romance - Armand Lonque (1908-1979)

Café 1930 - Astor Piazzolla (1921-1992)

Ave Maria/Tanti anni prima - Astor Piazzolla (1921-1992)

 

6 december 2018       Sonoro strijkkwartet

(viool: Mona Verhas & Jeroen De Beer, altviool: Leonor Fleming, cello: Paul Heyman)

F. Schubert (1797-1828) – Strijkkwartet No.15 G-dur D887

 

3 januari 2019

Desguin Strijkkwartet

(viool: Wolfram Van Mechelen & Ludovic Bataillie, altviool: Rhea Vanhelllemont, cello: Pieter-Jan De Smet)

 

L.v. Beethoven - Kwartet No. 4 Op. 18 C mineur (1ste Weense School)

P. Hindemith - Kwartet No. 2 Op. 10 (2de Weense School)

cellist.be MUZIEK-fragment

 

7 februari 2019

Toshiyuki Shibata (traverso) & Bart Naessens (klavecimbel)

www.toshiyuki-shibata.com         www.bachplus.be/dirigent

J.S. Bach, A. Vivaldin G.F. Händel

              

 

7 maart 2019

Iberico Quartet

(fluit: Francisco Barbosa, viool: Alexandra Silva, altviool: Laura Vaquerizo, cello: Beatriz Laborda)

W.A. Mozart – Fluitkwartet No.1 D majeur & No.3 C majeur

 

4 april 2019

Antwerpen Baroque Camerata (fluit & strijkensemble)
A. Vivaldi - ConcertoNote ,

J.S. Bach - Double Violin Concerto D mineur

 

2 mei 2019

L'Heure de Musique (blaas- en strijkensembel met harp)

C. Debussy - Danses sacrée et profane

C. Debussy - Prélude à l'Après-Midi d'un Faune

M. Ravel - Ma Mère l'Oye

https://lheuredemusique.wordpress.com/

 

7 juni 2019

Houtblaastrio (fluit: Sone Mikaelian, klarinet: Panagiota Giannaka, fagot: Dakis Mavroudes)

L.v. Beethoven - Trio op. 87, C majeur

Werner Josten - Trio